Budování značky a image společnosti
návrhy a redesign loga - značky
návrhy katalogů, letáku, plakátů, PF
grafický návrh vizitek, komplimentek a obálek

O NÁS

Značku D-SIGN.CZ jsme založili před více než 15-ti lety s cílem poskytovat služby v oblasti firemní propagace. Prioritou pro nás vždy byl a je... jak jinak než... KVALITNÍ DESIGN a jeho následné využití k budování vizuální image firmy. V počátcích jsme nabízeli pouze návrhy log, vizitek a webových stránek. Postupem času se škála služeb z důvodu poptávky rozrostla o mnoho dalších položek, tzn. veškeré zbývající firemní tiskoviny, fotografie, řezanou grafiku, reklamní bannery a předměty, animace, tisk a specializované obory internetového marketingu. Rozšířila se také řada našich spolupracovníků o programátory, copywritery, SEO specialisty... V současné době jsme schopni pokrýt převážnou část propagačních aktivit firmy, což se stalo naší konkurenční výhodou a je i odpovědí na obligátní otázku PŘOČ PRÁVĚ MY? V našem oboru máme za sebou řadu dokončených projektů a mnoho klientů, kterým pomáháme šířit povědomí o jejich značce prostřednictvím CORPORATE IDENTITY. I pro Vás můžeme vytvořit firemní propagační dokumenty včetně tisku a dopravy až k vám. Samozřejmostí a základem všeho je návrh loga, vizitek, komplimentek, hlavičkových papírů, obálek, katalogů, letáků, plakátů, banerů, výročních zpráv, PF, reklamních předmětů...

V naší nabídce nechybí ani tvorba webů a e-shopů. Navrhujeme internetové stránky s originálním designem, on-line správou a SEO optimalizací. Součástí webových projektů bývají i doplňkové služby např. tvorba flash nebo HTML5 animací a reklamních bannerů.

Dalším naším oborem, který je provázán s návrhy firemních tiskovin, je fotografická tvorba. V rámci realizace nebo i samostatně můžeme nafotit interiéry, architekturu, portréty, dokumenty nebo produktovou fotografii v profesionální kvalitě pro tisk nebo použití na internetu.

Těšíme se na spolupráci
Barbora Kuklíková a Radek Balkovský



NAHORU

© D-SIGN.CZ     tel.: +420 603 570 065     email: kontakt@d-sign.cz     www.d-sign.cz     www.kuklikova.cz